| Rick_Carmen_1973 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.Ce tren trebuie sa iau de la Timisoara pina in statiunea Slanic-Moldova? Si daca pe ruta respectiva trebuie schimbat alt tren intr-o alta statie?

Răspuns Câştigător
| bibiroro a răspuns:

Buna! pentru aceasta ruta sunt doar trenuri cu legatura.Varianta 1: Timisoara Nord - Suceava, Suceava-Adjud, microbuz pana la Slanic. Varianta 2: Timisoara Nord - Bucuresti, Bucuresti - Adjud, din Adjud microbuz pana la Slanic. Varianta 3: mergeti pana in Marasesti i de acolo tren pana la Halta Saline. Drum bun!

| Rick_Carmen_1973 explică (pentru bibiroro):

Multumesc frumos de raspuns si de urare; mi-ai fost de mare ajutor!

2 răspunsuri:
| bibiroro a răspuns:

Cu drag! Numai bine!