| Radu_Alexx_2000 a întrebat:

am si eu o intrebare, cum as putea sa îmi îndepărtez parul din zona intimă la bărbați? Cu cremă demolatoare e ok?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A mai fost o intrebare de la unul care avea mancarimi pe acolo, pentru ca se epilase in zona intima. Parerea mea este ca reprezinta o prostie sa faci asta. Unii procedeaza asa ca sa para cocoselul mai mare.

| MihaelaDart a răspuns:

Crema demolatoare nu exista, ci depilatoare. Ti-as sugera bicul este mai rapid si ieftin. Sau ca sa te tina cel putin 3-4 saptamani, mergi la un salon de cosmetica si te va face cu benzi de ceara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crema demolatoare? Loool, vrei sa pui la pamant turnuletul?

| anonimg a răspuns:

Cu un aparat de tuns corporal. Cauti pe google.

| Alexandrionelu a răspuns:

Crema demolatoare laughing) Chiar m-ai făcut sa rad, mersi!
Cu crema este posibil sa ai iritații și mâncărimi când începe sa crească. Mai bine cu masina de tuns sau un trimmer.

| lorena1gianinak a răspuns:

Ce vrei sa demolezi?