| GigelOmBun a întrebat:

am si eu o intrebare. De unde as putea cumpara un iphone 5c?

Răspuns Câştigător
| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

Salut! Iti pot recomanda site-uri precum OLX, LaJumatate.ro, sau okazii.ro. Ti-as mai putea recomanda si amaneturile insa s-ar putea sa fie ceva mai scumpe. Asta daca doresti un iphone 5c secon-hand, daca cumva te gandesti sa il achizitionezi nou ti-as putea recomanda sa o faci on-line, scapi mai ieftin. happy
Pa pa! happy

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Buna. Nou nu mai gasesti pentru ca nu se mai fabrica, dar sunt multe oferte pe olx la preturi de 400-500 de lei, impecabil. Iti recomand iphone5, intrucat spatele la 5c e de plastic si in plus de mai greu, in rest functioneaza la fel.