| adi2010 a întrebat:

am si eu o intrebare, Gigi Becali si Giovanni Becali sunt paziti de catre cei de la Bgs sau au garzi de corp din afara?

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Vrei să ieși la smardoială?

| bogdan1004 a răspuns:

DE ce vrei sa il asasinezi pe Becalilaughing ce iti pasa tie are protectie si gata apropriete de el sa vezi cum te impusca aialaughing(intrebari stupide_

A sa iti raspund e protejat de cei de la Fbi si de cei de la SWAT laughing asa intrebare asa raspuns

| adi2010 explică (pentru bogdan1004):

Auzi bai soarece, vezi ca am intrebat serios, nu am pentru toate gastele cu iq de 20, bine? asa ca sterge-o

| bogdan1004 a răspuns (pentru adi2010):

Nu dar la intrebarea talaughing ce dracu te intereseaza de paznicii lui becali

P.S:ba cap de strut ai grija cum vorbesti tu esti soarec

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Sunt multe firme de paza care ofera servicii de garzi de corp, dar garzile pot si din afara.

| Patyi a răspuns:

Garzi de corp din afara