| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. De cateva zile ma suna noaptea cineva cu numar ascuns. Cum pot sa aflu ce numar ma suna? Funda :-)

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti afla.

| Felys a răspuns:

Sunt niste programe pe calculator cu ajutorul carora se poate afla asta dar nu sunt gratuite si nu cred ca se merita efortul, respectivul o sa inceteze dupa un timp, se va plictisi de joaca asta si te va lasa in pace

| LIN2010 a răspuns:

Faci o cerere de istoric de la compania de telefonie la care esti abonat, precum si o reclamatie la politie.Succes

| Sorin987 a răspuns (pentru LIN2010):

Reclamatie la politie? Si ce sa faca politia? La o adica tu te bazezi pe politie?

| LIN2010 a răspuns (pentru Sorin987):

Eu am sugerat calea cea mai usoara precum si legala.Respecte

| Liliana1981 a răspuns:

Nu poti.