| RI1208 a întrebat:

Am și eu o problemă referitoare la un colet de pe wish. Am plasat o comanda în octombrie și pana acum nu l-am primit, mi-a arătat pe 20 noiembrie ca ar fi ajuns în județ, dar cele de la posta vamală nu vor sa îmi dea nici o informație referitoare la colet fără numărul de urmărire. Am avut o problema cu mailul și am pierdut toate mailurile, inclusiv cel cu numărul de urmărire. Cum as putea sa aflu ceva detalii de colet fără acel număr?

Răspuns Câştigător
| Lucian2473 a răspuns:

Suni la Wish sa iti redea codul de urmarire. Sau le scrii in email.