| IuLYaN17 a întrebat:

Am Sony vegas pro 8 si cand vreau sa bag un video imi apare acceasta eroare: http://postimg.org/image/strbkff1p/
De ce? Cine ma ajuta sa rezolv problema are funda+vot.

3 răspunsuri:
| Antyss08 a răspuns:

Probabil acel format video nu este suporatat de Sony.
Ce foramt acel fișier video?
Poți descărca convetoare video care pot converti de exemplu din.mkv în.avi sau în altele...

| IuLYaN17 explică (pentru Antyss08):

Am incercat si variana asta si nu a mers.La.avi de exemplu imi baga doar sunetulsad.

| Antyss08 a răspuns:

Restaureză setările ințiale al programului Sony și încearcă din nou dacă problema ma persistă atunci încearcă să folosești Adobe After Effects sau cel mai simplu Camtasia Stuio.