| Alexutzapoopuic a întrebat:

am terminat de scris o carte in word, are vreo 300 si cv de pagini si vreau foarte mult sa o tiparesc, in format a5, cu coperta si altele, sa arate ca o carte in fine, stiti unde as putea s-o tiparesc prin Bucuresti, daca stiti ceva prin piata unirii ar fi super, si cam cat m-ar costa 5-6 volume? funda happy

Răspuns Câştigător
| DeeaD1 a răspuns:

Pai bagi pe stick fisierul si apoi te duci la orice magazin su imprimanta unde te va costa pana in 100 lei.Asta daca scoti alb-negru. Funda?