| warGRave a întrebat:

Am tras biletele sa facem cadouri de craciun.Mie mi-a picat o fata(nu prea o sufar, nici e pe mine). Ideea e ca nu stiu ce sa ii iau.Idei? Buget 20-35 lei.

4 răspunsuri:
| qxeenbee a răspuns:

1. Daca sunteti,, dusmani,,, intărât-o oferindu-i un medalion cu Best Friends.
2. Ii poti lua un fes dragut pentru iarna.
3. Articole vestimentare : o esarfa 10 ron

| warGRave explică (pentru qxeenbee):

Imi place ideea cu best friends! daca eram de acelasi sex poate asta ii luam tongue

| NoName05291 a răspuns:

Ii poti lua un mos craciun sau om de zapada din ciocolata de la heidi

| LuciiLuu a răspuns:

Salut/Buna, ii poti lua o candela cu lumanarele impachetata frumos, nu este foarte scumpa ( cred ca te ajunge undeva la 15 lei ) si este si un cadou frumos de craciu. Sper ca am ajutat.