| Dorten a întrebat:

am un dron Sky Quest Ax-5 (R/C quad drone, adica 4 propellere). Fiindca nu sunt prea interesat de acest lucru, la-si vinde, dar nu stiu ce pret are. Drrona merge fara probleme, are o baterie +una de rezerve, un SD card pentru camera de 4 GB, 4 propellere + 4 rezerva, o surubelnita mica, cititor de SD card, incarcator pentru bateri, telecomanda functionala. Nu asi strica un astfel de joc/lucru, asadar ma intreb cat ar costa?

2 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Am gasit un anunt cu aceasta drona aici: https://lajumate.ro/drona-sug-quest-ax-5-sigilata-4105038.html.

Daca intr-adevar are camera de filmat, atunci 260-300-350 (maxim, cu accesorii) este pretul corect. Eu am o drona un pic mai mica si fara camera, si m-a costat 230. M-ar fi costat 350 acelasi model, cu camera.

| Virgil_Iantzzu_1975 a răspuns:

Salut! Știți cum pornesc camera video pe drona Sky quest ax-5? Mulțumesc anticipat!