| razvancioca a întrebat:

am un HTC Desire si as vrea sa scot acea vibratie a telefonului cand scriu mesaje, cum o pot scoate? Am intrat la setari dar nu am gasit nici cum. Stie careva cum as putea rezolva?

4 răspunsuri:
| OhMyGod a răspuns:

Ce HTC Desire mai exact?
Pe al meu [HTC desire hd]
settings>sounds>vibraton

| razvancioca explică (pentru OhMyGod):

HTC Desire simplu, da am incercat si nu mai vibreaza daca ma suna cineva, dar eu vreau sa scot vibratia de la taste cand scriu mesaje, aia ma enerveaza la maxim.

| OhMyGod a răspuns (pentru razvancioca):

Aaaaa...uitete mai jos, si este acolo vibrate when type, sau ceva de genul, tot la sounds>vibration

| razvancioca explică (pentru OhMyGod):

Nu era acolo, era la "language & keyboard" Mersi oricum