| Ady_6190 a întrebat:

am un laptop compaq, model presario CQ57 si mi-am reinstalt windowsu, ca originalu era in spaniola, si cand l-am reinstalat nu mi sa instalat placa de retea, care ar putea fi problema? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Sebastian11x1 a răspuns:

Http://h10025.www1.hp.com/......reCategory intri, selectezi sistemul de operare si alegi ce-ti trebuie

4 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Cauta si descarca de pe net, pe un stik driver pentru placa de retea, apoi copii si instalezi in laptop

| Ady_6190 explică (pentru Sebastian11x1):

Da cum aflu ce model imi trebuie?

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru Ady_6190):

Stai ca-ti dau un link

| Razvan_Duculescu_1996 a răspuns:

Pai ce windows ai instalat?
daca e vreun fake piratat ai sute si sute de probleme cu el. eu ieri am patit-o. am luat un windows si nu imi dadea voie sa intru pe site-uri gen Microsoft sau alti antivirusi.
nu stiu, incearca un program driver update de pe net. sau cauta numele placii de baza pe net, vezi ce placa de retea ai si downloadeaza-i dirverul respectiv de pe site-ul producatorului.