| maf16 a întrebat:

Buna TPU Am un mouse fara fir "DELUX" si nu il mai pot conecta nici la laptop si nici la calculator nici cum...Are cineva vr-o idee de ce si cum pot sa il conectez?
Inainte mergea dar mi-a dat cineva un port USB iar dupa ce l-am conectat la acel port USB nu a mai functionat deloc...

4 răspunsuri:
| Th3Li0N a răspuns:

Poate a ramas fara baterie nici eu nu mi-am dat seama ca are baterie numa dupa ce l-am dat de pamant dar am avut noroc ca i-am gasit uitate in partea de jos trebuie sa aiba un surub sau un suport de baterie! Dar totusi daca la-i bagat la USB si tot nu mai mere poate nu primeste curent prin mufa cea de usb sau daca nu inseamna ca ti s-a stricat imi pare rau dar mai mult nu stiu ce sa iti zic

| Ghosts a răspuns:

Ori nu mai ai baterie, in caz ca este dinacela, ori s-a dus. Bafta.

| roxy99roxana a răspuns:

Pai ai baghat cheita aia in laptop sau calculator si ti-a aratat ca s-a facut conexiunea? ca si eu am de ala da n-am avut probleme nici cand mi-am bagat USB, poate s-a terminat bateria

| maf16 explică (pentru roxy99roxana):

Am un stick cu care se conecta. Si cand il introduc imi arata conexiunea si ramane un becuelt rosu aprins la stick, apas pe butoanele de connect si la mouse si la stick si nimic