| DjMariusFresh a întrebat:

TPU.Am un radio online.Cum as putea emite FM.

Răspuns Câştigător
| Bog15 a răspuns:

Folosind o antena si o intreaga tehnologie in spatele ei, e complicat, daca te pasioneaza studiaza subiectu prin carti si pe net...

3 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Dosar penal pentru asta poti face si puscarie e piraterie ce faci tu lasa-l numai pe pc sau ia-ti mai intai licenta de la astia care se ocupa cu radio si dupa aia nu ai treaba

| emynem313 a răspuns:

Cumparati un host 6-7 euro/luna dar tot trebuie sa tii pc-ul deschis ca sa emiti muzica cu winampul

| DjMariusFresh explică:

Ms all oricum.Intai imi scot autorizatie si dupa aceia, imi cumpar antena.