| ioanaachim a întrebat:

Buna TPU.am un telefon malibu si s-a spart ecranul la el.mai are garantie dar nu il repara pentru ca eu am spart ecranul la el si cica se gasesc foarte greu piese pentru el.doar de cateva luni l-am cumparat si e ca si nou. daca ma poate ajuta careva sa-mi spuna unde l-as putea duce la reparat.precizez ca eu sunt din oradea.

2 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Păi dacă ai garanţie de ce nu ţi-l schimbă cu un altul nou? Nu trebuie neapărat să caute piese ...doar au sute de modele identice.

Baftă.

| niko84 a răspuns:

Salut. La garantie in nici-un caz daca ecranul este spart... mai degraba incearca pe la service GSM in mai multe locuri.Bafta!