| Scorpione a întrebat:

Buna TPU am un telefon nochia 1800, 1700 si am radio si si am casti si mere castile dar cand dau pe radio im bazaie si cand dau la optiuni scrie setare frecventa si e setat la 87.50 la cat trebuie sal ficsez sa mearga e radio fm semnal am tot cred ca e de la frecventa cine imi spune ce trebuie sa fac Are Funda!happy sa imi mearga radio

1 răspuns:
| andreylarentiu a răspuns:

Pai trebuie ca cauti tu frecventa care o vrei in functie de ce radio vrei sa asculti.dai la auto tunning si iti cauta singur posturile...