| dennis17 a întrebat:

Buna TPU

Am un telefon Nokia E63 cu un card de 2GB. As vrea sa il schimb cu unul de 4GB Kingston Micro-SDHC. Problema este ca nu ma prea pricep si vreau sa stiu daca Micro-SDHC este bun pentru telefoane mobile? imi va merge pe telefonul Nokia E63 ? Si dupa ce il cumpar trebuie sa il formatez?

1 răspuns:
| Petru_Scutelnicu_1996 a răspuns:

Buna am eu un card de 4G e abia cumparat e Micro-SDHC si merge la telefonul tau ..la telefonul meu am nevoie de card de 2G

spune-mi de unde esti ca sa facem schimbu