| TheCrazyPlayer a întrebat:

Am un telefon (Samsung Galaxy A5 2017) si am o mica mare problema cu dansul. Nu stiu ce s-a intramplat de s-a innegrit ecranul dintr-o data. Am spus ca l-am inchis din greseala, dar ecranul tot nu se aprinde. Am incercat sa deblochez telefonul prin amprenta, s-a auzit sunetul specific de deblocare si am incercat sa fac un screenshot, tot s-a auzit sunetul specific. Am garantie la el daca e ceva foarte grav. Eu ma gandeam sa il las sa se descarce, verificand daca se mai aude acel sunet de deblocare specific si dupa sa il pun la incarcat, dar nu cred ca va functiona. Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| Iulia0331 a răspuns:

Display-ul s-a spart dar se poate inlocui. Costa in jur de 400-500lei

| TheCrazyPlayer explică (pentru Iulia0331):

Am rezolvat cum am spus eu. L-am lasat peste noapte sa se descace si dimineata l-am pus la incarcat. Functioneaza cum functiona inainte. Oricum, multumesc!