| IlegalSmile a întrebat:

Am un unchi bolnav pshic iar parintii mei vor sa-l interneze intr-un sanatoriu din Arges sau Pitesti.Ma puteti ajuta cu un raspuns? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Parintii tai il pot interna pe unchiul tau la sanatoriul din Valea Iasului din Curtea de Arges, nu am fost acolo, dar am auzit ca pentru astfel de oameni(bolnavi psihic) este bine.Bafta!

3 răspunsuri:
| Smile_3473 a răspuns:

Raspuns? Raspuns la celaughing? Care era intrebarea?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In valea iasului te poti face bine numai de plamini

| misu a răspuns:

E mult mai bine la stefanesti arges linga pitesti decit la vl. iasului am avut de a face cu asa ceva...