| Ghiurca_Daniel_2000 a întrebat:

As avea o intrebare. Vreau sa ma transfer de la profilul,, matematica-informatica,, la profilul economic. Eu acum am terminat clasa a IX-a si am decis ca de la anul sa ma transfer la acest profil pentru ca la mate-info nu ma prea impac cu informatica. Imi poate spune cineva la ce trebuie sa dau diferente si cam in ce perioada sa imi depun actele de transfer. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andersen2k18 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie ai media mare s-au egala cu a ultimului elev din clasa. Apoi trebuie sa te duci la secretariat, sa intrebi despre toate actele necesare transferului, acolo o sa-ti spuna si despre ce diferenta vei da.

2 răspunsuri:
| BoneShiver a răspuns:

Sau te poti duce la un liceu mate-info unde "nu se face info" (80% din liceele din Romania)

| BoneShiver a răspuns:

Nu te supara pe mine (serios iti zic), dar daca matematica o stapanesti si doar informatica de deranjeaza, parerea mea e ca faci o greseala sa mergi la un liceu economic.