Întrebare recomandată | C3R1 a întrebat:

as dori sa știu dacă poți transporta anumite obiecte pe celălalt continent și aici nu ma refer la obiecte de plastic sau haine, mă refer la FIER de exemplu as vrea sa transport 3 rig-uri btc.

P.S Doar vreau să știu, că pe viitor nu se știe.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Contactezi o firma care face transport international si iti vor spune ei amauntele cu privire la: ambalaj, greutate, protectie, asigurarea de calatorie, pret samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La preț per kg.
Pe viitor o să ai mai multă minte și o să calculezi că nu merită din punct de vedere financiar. Cumperi de acolo.