| Flaviutza27 a întrebat:

As vrea cateva pareri pentru. vara asta.Nu prea am idei si as vrea sa stiu unde as putea sa merg, sau sa vizitez ceva(nu neaparat in Romania, si in alte tari). Cateva idei nu strica.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ale_1873 a răspuns:

Eu as zice: antalya, statiunile din bulgaria, austria, sau daca vrei in Romania in sighisoara ai ce vedea...

3 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Ai putea merge in Italia, londra, franta ai ce vizita, in Romania poti merge la munte, sinaia, baile herculane, fagarai etc., sau la o pensiune la campie.

| stefyyy a răspuns:

Pai dupa parerea mea avem multe locuri frumoase in tara cum ar varfurile muntilor, castelele,

| papucicu a răspuns:

Vino in spania la mare, plaja e f curata