| Animeking223 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa invat japoneza va rog frumos imi recomandati un sie?

Răspuns Câştigător
| AIeXxX a răspuns:

Memrise
Am invatat foarte multa japoneza cu ajutorul acestui program.
Anata wa nihon ga hanashimasu desu k.a?
Watakushi nihon ga hanashimasu.
Anata wa namae wa desu k.a?

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Nu prea exista, de fapt nu exista. Dar sunt aplicatii care te invata scrierile (kanji, kana, romaji). A si mai exista pe Youtube japomania care posteaza si lectii de japoneza. Succes. Daca gasesti ceva interesant sa ma anunti. Si eu am avut mai multe incercari de a invata dar m-am proptit intr-un zid (nu am gasit )

| Dorito a răspuns:

Duolingo.