| ricoset a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon, si ma gandeam sa va intreb, care este alegerea voastra si care este mai bun si de ce, dintre Samsung Galaxy Ace si Nokia Lumia 610?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punct de vedere, lumia este mai bun ca ace, are si un prieten de-al meu si nu este pe deplin multumit de acest "ace". chiar ca se misca precum gheata.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Nokia Lumia 610, e ca si cum ai avea un pc care il porti mereu, in plus sunt foarte bune.

| mgolea37 a răspuns:

Nokia Lumia 610 este mai bun happy

| Muzaffer4You a răspuns:

Salut! Si eu detin un Nokia lumia 900 Si sunt multumit de el.
Deci Lumia 610 e mai bunwinking
Il recomand!

Numai Bine!

| gabiciuca a răspuns:

Nokia lumia 610