| pityka a întrebat:

Buna tpu...as vrea sa stiu cum se calculeaza costul suplimentar pentru ca am facut 56, 44 euro si abonamentul ii de20 lei..ma puteti ajuta plz...

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Buna,pai la abonamentul tau de 20 de lei se adauga cei 56 de euro de la costul suplimentar, deci ar veni pe undeva la: 250 de lei.

| Oana92 a răspuns (pentru xButterflyxX):

Chiar 300 k astia pun si tva pe langa valoarea unui euro

| xButterflyxX a răspuns (pentru Oana92):

Are de platit ceva.hee hee

3 răspunsuri:
| xRobert93 a răspuns:

Cat ai facut cost atat dai cand se palteste factura. Si eu am facut 60 de euro laughing fara sa imi dau seama ca mi s-au terminat minutele vorbeam in continuo