| Kesi a întrebat:

As vrea si eu sa stiu pretul exact(fara abonament) al telefonului HTC chacha.Stiu ca este in jur de 10 milioane(mentionez ca nu vreau sa cautati pe net pretul, as dori sa-mi spuneti doar daca l-ati vazut in magazine, deoarece pe net pot fi preturi mai vechi ale telefonului). Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| andreyboss a răspuns:

Ia mi-am luat unu de la Orange l-am luat in euro si am dat 500 euro pe el + ca i-am facut o asigurare o casca bluetooth 600 cam asa la Orange cica la cosmote e mai efin si la Vodafone