| aLlexaNndRa13 a întrebat:

Azi cand am intrat pe facebook am observat ca la mine in cronologie si la oricine intru ca sa ii vad pozele sau altceva imi apare cu totul altfel. Apoi am intrat pe un alt cont si nu arata la fel. Arata normal sad.Ce trebuie sa fac ca sa imi revina la normal? Fundita! crying

2 răspunsuri:
| Anonimaa77 a răspuns:

Si eu asa am patit ieri:// Habar nu am de ce, dar cred ca iar se va schimba facebookol angry crying

| Cristina_Stefan_1980 a răspuns:

Mi s.a intamplat la fel ieri! Dar la prietena mea nu e asa, poate se schimba iar facebook-ul, poate
Pana atunci trebuie sa imi fac nervi ca o tuta