| Prici a întrebat:

Cam cat ar dura o cursa cu tramvaiul(sau cu troleul) din gara mare din Cluj pana in Polus Center?
Pe Google maps zice ca ar dura in jur de o ora ceea ce mi se pare putin cam mult, tinand cont ca aceeasi calatorie ar dura 15 minute cu masina

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Transportul cu mijloacele de transport in comun de la gara la Polus Center dureaza mai mult de o ora. Aceasta, pentru ca nu exista linie directa --- trebuie sa schimbi o linie de transport cu o alta. Spre exemplu, de la gara poti lua orice troleibuz pana la statia P-ta Mihai Viteazu.In piata vei avea de asteptat autobuzul 28B pana la Polus Center(circula dupa un anumit orar!).