| iulyluvy a întrebat:

Buna TPU.
Care e cel mai inalt varf muntos din romania?
fundita+Vot
Apropo pe data de poimaine 10\10\2011 e ziua mea!

Răspuns Câştigător
| TheGeor19 a răspuns:

Cel mai inalt varf din Romania este Varful Moldoveanu din Muntii Fagarasului -2544m

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Maine e ziua ta? La Multi Ani! Faci 3 sau 4 ani, de nu stii sa dai un search pe Google?

| Siracuzia a răspuns:

Bună! Din cate ştiu eu, Moldoveanu din munţii Făgăraş care măsoară peste 2500 metri.
La mulţi ani!

| marina28 a răspuns:

Eu stiam ca Varful Moldoveanu! App: La multi ani!

| iulyluvy explică:

Fac 10 si esti un tampit.Eram pedepsita iar tatal meu nu era acasa

| Loryeu a răspuns:

Vârful Moldoveanu din Munții Făgăraș; cel mai înalt vârf din Munții Făgăraș și din România

| AnotherWorld a răspuns:

Varful Moldoveanu, din muntii Fagaras. Funda?