| CastiCuMicrofon a întrebat:

Care imi poate spune care e cel mai bun browser pe care il pot accesa: Safari, Internet Explorer, Mozilla, Google Chrome etc. Imi puteti argumenta alegerea aleasa?

Răspuns Câştigător
| x3Clover a răspuns:

Google Chrome->Cel mai utilizat,cel mai bun, folseste-l si vei vedea ca nu mint!
Poti vedea totul cu viteza mare de internet chiar daca ploua sau nu ai viteza la net, nu se intrerupe deloc si e totul ok
am incercat si eu porcariile alealalte, mozilla nu e cine stie ce, dar mai bun Google Chrome

10 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Eu recomand Google Chrome deoarece ruleaza mai repede, are multe optiuni, si e sigur din punct de vedere al spyware-ului sau alti virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozilla Firefox mi se pare cel mai stabil si cu optiuni mai "user-friendly" decat celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera rullz!

| irbis a răspuns:

Orice ar fi, nu internet explorer. E cunoscut peste tot pe internet ca cel mai prost browser.
Eu folosesc chrome, dar nu o sa spun ca e cel mai bun, sau mai bun decat celelalte pentru ca nu am folosit vreodata altul (decat internet explorer inainte de a fi google chrome), asa ca nu stiu daca e sau nu mai bun, dar e bun, merge bine.

| piTiCcu a răspuns:

Mozilla Firefox-filmele, muzica etc se misca mai bine...si nu se blocheazawinking

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Google chrome, pentru ca imi pare mie ca este cel mai rapid si are mai multe optiuni.

| Kinus12 a răspuns:

Recomand Mozila.Pentru o alegere corecta, cred ca Mozila il intrece pe multe alte browsere(Chrome, Explorer, Opera-totusi la Opera mi se pare pagina de pornire mai actualizat-dar la viteza nu il intrece)
Eu am incredere in acest browser!

| 0nlyMe a răspuns:

Cel mai bun browser care sa consume si putin si sa se miste si repede mi se pare opera. Si pe langa asta are si un buton de turbo mode, in caz ca nu mai merge internetul bine, opera micsorand semnificativ marimea paginii. Poti sa-ti faci cont pe opera si sa-ti salveze setarile.

| aly798 a răspuns:

Eu folosesc mozila si nu m-a lasat niciodata si am auit ca cat mai multi folosesc mozila dar este bun si google chrome pentru ca este rapid!

| victima a răspuns:

Google Chrome pentru ca e rapid si arata mai modern.Depinde si care vrei s-al ai pentru ca unele au mai multe obtiuni happyhappy