| Corobana_Stefanel_1990 a întrebat:

Catelusul meu a luat purici de la niste caini de pe strada! Acum in doua zile am gasit 3 purici pe picior in casa! VA ROG ajutati-ma! CE SA FAC SA SCAP DE EIIIII? FUNDA!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Zilele trecute, am răspuns la o întrebare asemănătoare:
http://www.tpu.ro/......ot-timpul/

| Corobana_Stefanel_1990 explică (pentru floresdemayo):

Merci! Chiar ii folositor si eficient Parakill!

5 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Mergi la un petshop si cere solutie anti purecei si asa scapi de ei big grin

| alexandra5742 a răspuns:

Ori cumperi de la veterinar alifii speciale (cel mult 40 lei), ori dai cu gaz (lichid), ori zgarda anti purici, sau ii faci o baie lunga intr-un sampon special si il ti in casa