| Stefan23k23 a întrebat:

Buna TPU ce alegeti dintre Kent, marlboro ai dunhill? big grin

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Carpati fara filtru, Marasesti, National
Nici unul n-a continut aditive toxice, dar le-am inlocuit, ca si carnea din parizer si din crenvursti.
Mancati micii cu mustar cu continut de guma, faceti mancarurile cu ulei care stinge focul si dati copiilor lapte si corn cu garantie de jumat de an.

Sanatate!

| whatevernvm a răspuns:

Eu prefer dunhill.
Chiar nu înțeleg comentariile unora ca sa se afle în treaba. Omul a întrebat ce țigări preferă, evident, fumătorii. Nu v-a întrebat nimeni dacă e sănătos sau nu și ce părere aveți despre fumat. Vorbiți aiurea

| Adry05 a răspuns:

Kent

| Holiday a răspuns:

Marlboro.

| deeeaqq a răspuns:

3-ul

| Caro34 a răspuns:

Nu aleg nici unul fiindcă sunt extrem de toxice! Vezi radiografiile bolnavilor de cancer la plămâni, apoi nu mai ai chef sa pui o tigara in gura! Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Ben00 a răspuns:

Aerul curat. Daca vreau fum, am destul de la masini, nu trebuie sa mai dau banii. Pentru ca am nevoie de ei pentru altele.

| Cannibal a răspuns:

Kent, sau de la ruși ca is mai ieftine laughing)

| SelisteAnda a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia, eu aleg kent. Dar mai bine ar fi sa nu mai alegem niciunul. happy