| milckey16 a întrebat:

Ce inseamna daca scrie undeva vand replica iphone sa vand replica orice adica ce inseamna replica? ca vreau sa imi iau un iPhone si nu stiu ce e aia ca in multe locuri am vazut replica

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Adica nu este modelul original facut de Apple, o copie fidela facuta mai mult ca sigur in China! in mod normal, replicile sunt mult mai ieftine decat originalul, dar la fel sunt si performantele! in plus, poate diferi meniul, telefonului, caracteristicile, camera mai slaba, etc, etc! bafta!

3 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

E un telefon chinezesc fabricat dupa modelu original de iphone
adica pe naspa
nu merita cumparat
nici camera nici sunetul nimic nu se poate compara din ceva original si un *** de copie

| mog a răspuns:

Replica e o copie chinezeasca grosolana, fara nici o legatura cu originalul in afara de aspectul exterior.

| Biscuiti a răspuns:

Adica nu e iphone. cum sa iti spun. e falsificat. nu e original. ceva de genul asta happy