| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Cei care sunteti din Galati,sau ma rog,de oriunde,la hotel trebuie sa faci rezervare cu mult timp inainte? Vreau sa zic, nu poti veni intr-o zi si sa fii cazat in aceeasi zi? Nu este vorba de o noapte sau doua ci de doua saptamani.happy Categoria este proasta, stiu, dar am nevoie de informatia asta urgent.sad

6 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Te poate caza doar daca st camere goale.

| FaraNume1249 a răspuns (pentru Onn3):

Uhm..si stii cumva cam cat se ajunge costul pe noapte? La 2-3-4 stele.

| Onn3 a răspuns (pentru FaraNume1249):

Poi ala de 2 stele ajunge pana in 3 mil, ala de 3 stele ajunge cam in jur de 5 si ala de 4 stele si pana la 8-9 milioane acum depinde si cum e plasat hotelu, ca daca e mai la marginea orasului are preturi mai acceptabile daca e in centru are preturi cam nasoale.

| FaraNume1249 a răspuns (pentru Onn3):

In pret este inclusa si masa sau doar cazarea?

| Onn3 a răspuns (pentru FaraNume1249):

Depinde de hotel poate sa fie inclusa o masa daca pretul este mai mare.

| MARIBOSS123 a răspuns:

Trebuie sa faci rezervare inainte