| yasmiyasminutza a întrebat:

cine stie cum pot descarca pe iphone 5, videoclipuri cu muzica de exemplu sa descarc "Rihanna - Diamonds" cu tot cu videoclip pe telefon la videoclipuri,de pe ce site pot sa descarc, nu neaparat melodia asta, cum pot descarca videoclipuri de pe youtube este intrebarea (gratis si usor)? Fundita

3 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Daca nu esti in stare sa folosesti iPhone-ul ia-ti LG sau Alcatel, in rubrica videoclipuri poti baga doar tu de pe PC in format mp4, sau daca ai jailbreak intra in Cydia si instaleaza MxTube cu care downloadezi videoclipuri HD direct in telefon.

| yasmiyasminutza explică:

Imi iau o..., frate tu esti un sarac tu poti sa iti iei eu vreau un telefon de calitate cum e asta, imi pare rau daca nu ai fi sarantoc ai sti dragule happy dar na ma rog lasa astea, nu imi pasa! happy Ok, stie cineva cum pot descarca mai multe videoclipuri de pe "Vdownload"e un site de descarcat pe iphone si doar 15 video m lasa sa descarc, cum pot mai multe? Fundita :*

| simpaticro a răspuns:

Nu stiu sa descarc de pe youtube dar stiu o aplicatie de pe APP STORE. Ii zice MUZ.