| LoLMario a întrebat:

Cum as putea anula un zbor cu avionul de la compania WizzAir? In total este un bilet cu trei membrii facut online.Am primit confirmarea de zbor si intre timp unul dintre membrii am aflat ca nu mai pleaca.Pot anula numele lui de pe bilet online de acasa? Primesc banii inapoi? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Rachetul a răspuns:

Suna la agentie cred ca anuleaza numai pentru el

| Denis_1041 a răspuns:

Nu. Ori ii da acelei persoane un bilet pe alta data... Orii nu ii mai da nimic. Crezi ca ei sunt prostii sa ii dea celei persoane banii inapoi! laughing?