| whiterose26 a întrebat:

Cum as putea schimba numele de la yahoo cu care se trimite un email, pentru ca persoana care il primeste sa il vada?
Spre exemplu, cand am creat id-ul, puteam fi snow_white, cand cineva primeste mail de la mine, scrie "Ati primit un e-mail de la Snow White".
Eu as vrea sa modific pentru. ca persoana care primeste e-mailul sa primeasca "Ati primit un e-mail de la Mihaela Mihai".
Help PLS!

Răspuns Câştigător
| Goooogle a răspuns:

Cred ca trebuie sa dai "actions"->"send my contact details"->selectezi, dai next-> si de aici cred ca te descurci.