| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sterge un videoclip de pe youtube daca nu este postat de mine?

8 răspunsuri:
| AnnonnimGirrl a răspuns:

Nu poti.Cum sa il stergi TU daca nu e contul tau? straight face

| MrAlex a răspuns:

Nu poti

| TiffanyღBJ a răspuns:

Daca nu este postat de tine nu poti sa il stergi. Poti doar sa ii dai "flag as inappropriate"

| georgedanielc a răspuns:

In principiu...NU dar poti in caz de detii drept de autor sau au conotatii sexuale facind raport

| Alex10Rujan a răspuns:

Nu poti, Doar cel care a pus videoclipul poate sa il stearga sau poti da click pe spam daca videoclip nu ii apartine lui s.a

| mihaelaavirvarei a răspuns:

Nu poti, dca nu ai cont si nu este un video postat de catre tine nu se poate.

| LiviuVladut a răspuns:

Nu poti, cel mai mult poti sa il semnalezi ca necerespunzator

| Dixiine a răspuns:

Nu ai cum sa il stergi daca nu iti apartine tie acel videoclip. Doar utilizatorul care a incarcat videoclip-ul pe YT poate sa il stearga, sau poate se sterge automat daca sunt drepturi de autor.