| Luci88 a întrebat:

cum sa imi pun intr-o relatie pe facebook? unde trebuie sa dau? am dat peste tot si nu gasesc, dati-mi linkul cv.....sau unde sa intru, sorry de intrebare, dar nu stiu. Funda :* mersi :X

6 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Pai mai intai dai la profilul tau apoi la "despre" apoi vezi ca scrie "informatii de baza" dai "editeaza" apoi la al 4 lea rand scrie "situatie amoroasa" si alegi categoria, vezi sa nu ai la "situatie amoroasa" privat, sper ca te-am ajutat

Alte răspunsuri
| alicepika a răspuns:

Buna! Ca sa iti pui intr-o relatie mergi la actualizarea informatiilor, apoi la informatii de baza si vei gasi acolo ce ai nevoiehappy

| Original_Andreea_1991 a răspuns:

Te duci pe pagina ta de profil, dai click pe About (sus in stanga sub poza de profil) si in dreapta este un buton Despre tine - dai click acolo si iti apare un spatiu ca sa iti pui ca esti intr-o relatie. Succes!

Alte răspunsuri