| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai facut card la o banca si nu vrei sa il reinnoiesti ci sa il inchizi, trebuie sa platesti un comision sau o taxa. Multumesc. !

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Ca sa il inchizi, nu platesti nimic. Cu conditia sa nu ai deja datorii la ei.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti la zi cu plata comisioanelor nu ar trebui sa platesti nimic

| Bogdan8102 a răspuns:

De exemplu, daca ai card la Bancpost, cauti pe google "Comisioane Bancpost" si dai click pe fisierul pdf de la site-ul lor... Acolo ai toate detaliile.