| Tudurean_Alex_1996 a întrebat:

Buna TPU.
Daca am o bicicleta cu frane mecanice si vreau sa le schimb cu frane hidraulice trebuie sa schimb si discul (sunt altfel de discuri pentru cele hidraulice)?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unde vrei sa te plimbi cu bicicleta? În baie? Sau dai ture prin casă?

| Tudurean_Alex_1996 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am întrebat frumos daca nu iti convine nu răspunde m-am săturat de idioti ca voi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Tudurean_Alex_1996):

Eu nu te am facut idiot de ce ma faci tu? Atît te duce capul?

| FreeRaskolnikov a răspuns:

Sunt la fel ca cele mecanice, difera doar sistemul prin care se efectueaza strangerea discului de catre discurile de frana. Mi mi-a fost greu sa instalez pe cele cu ulei si in final am ales sa merg la un service. Iti recomand la fel