| Master2001 a întrebat:

Buna TPU daca as merge la un hotel sau o pensiune sau daca mai e ceva de genul asta ( dati ex ) si daca as cere sa închiriez sau sa ma cazez acolo pentru o zii, sa zicem de la 12 amiaza pana la 7 - 8 PM as putea sa fac asta? Sii tin sa va anunt ca am doar 17 ani si daca m ar lasa sa fac asta! Pleaseee help me

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Tariful la hotel este pe zi, nu pe ora. Deci indiferent cate ore stai trebuie sa platesti o zi.

| epurasu a răspuns:

Da! doar, daca ai impliniti 18 ani!