| fearlessss a întrebat:

Daca cineva ma are in lista lui de contacte, iar eu imi fac whatsapp, ii va aparea ca am, nu? Pot face cumva incat acea persoana sa nu vada ca am?

Răspuns Câştigător
| Ralukafay a răspuns:

Da,iti poate vedea contul de watsapp daca ai sau iti faci.Ca sa nu iti vada contul trebuie sa iti stergi numarul tau de tel de la el din tel sau sa il blochezi pe watsapp, alta metoda nu stiu.

1 răspuns:
| PIPER23 a răspuns:

Nu ai cum decat daca ii stergi numarul tau din agenda lui/ei. Chiar daca il/o blochezi, tot ii vei aparea in lista.