| babyloving a întrebat:

Daca me yahoo messenger este cineva pe invizibil cum iti dai seama?

18 răspunsuri:
| reason20 a răspuns:

Bagi id persoanei respective aici http://www.imvisible.ro/! bafta;)

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai iti dai seama cu programe speciale:
pctroubleshooting.ro/topic/6979-cum-aflu-daca-cineva-sta-invizibil-pe-messenger/ - 81k -
test-viteza.ro/cum-se-afla-statusul/ - 68k -
Daca nu iti merg linkurile pe care ti le-am dat scrie pe net "cum aflu daca cineva este pe invizibil" si vei gasi o gramada de programe!

| aneliram a răspuns:

Intra pe invizibil messenger

| LexiLaveil2 a răspuns:

Intri pe "Cine e pe invizibil" pe google. si scrii id-ul de messenger si iti zice daca e online, offline sau invizibil.

Ma bucur daca te-am putut ajuta.

| Noone4u a răspuns:

Intrii pe http://www.invisiblestatus.ro/ si scrii id-ul acolo

| RichardCezar a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/
merge cel mai bine!

| ioanadragalasa a răspuns:

NU-ti dai seama.Doar daca vorbeste cu tine sau scrie ceva nou la status. Funda?

| MaskedMan a răspuns (pentru ioanadragalasa):

LOL ESTI VARZA! CUM sa nu iti dai seama :OOOOOO Doamne...

| Valentyno1 a răspuns:

Http://www.imvisible.ro intra aici si scrie id

| LoLWhaT a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/ bagi id acolo si vezi

| SolomonAlex1993 a răspuns:

Dai Ctrl H

| simona019 a răspuns:

Intri pe invizibil.net, introduci id-ul si vezi daca ii pe invizibil sau nu.

| simona019 a răspuns:

Intri pe invizibil.net, funda?happy