| DeeaLovee15 a întrebat:

Daca ugg-urile mi s-au facut urate de la zapada cu ce as putea sa le sterg? As putea sa le bag la masina de spalat sau exista vreo crema pentru ele? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Marr117 a răspuns:

Eu mi-am luat din Daichman o cremă specială pentru pielea întoarsă, dar nu ştiu dacă merge şi la ugg-uri. Pentru orice eventualitate du-te şi întreabă. Sau înceracă să le cureţi cu un bureţel. La maşină nu recomand să ţi le speli. Baftă!

2 răspunsuri:
| para001 a răspuns:

Cremă specială pentru pielea întoarsă, dar nu ştiu dacă merge.
sa nu bagi la masina