| eunumberone a întrebat:

Buna TPU de ce nu pot adauga prieteni p facebook? de fiecare data imi zice asa: You're blocked from sending friend requests for 14 days
Numerous people have not responded to your friend requests. Sending friend requests to people who don't know you is a violation of Facebook's Terms. If you continue to send requests to people who don't know you, you could be permanently blocked from adding friends. Learn more.
The block will be active for 17 hours more. Si trebuie sa dau De acord. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| eunumberone explică:

Da insa ai dat in avalansa cereri si NU ai primit confirmarile de accept, Nu iti face griji este un robot adica automat, lasa sa treaca ceva timp si apoi mai vezi ce si cum, asta este esti supus regulilor lor.Bafta!

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ai incalcat o regula:Sa nu trimiti cereri de prietenie persoanelor necunoscute.
Deci ai devenit spammer, adica esti pus cu lacat sa nu mai deranjezi(asa cred ei) pe nimeni pentru 14 zile. Draconica chestie insa asa sunt regulile si cauta si le respecta pe viitor.Bafta!

| eunumberone explică (pentru traveler):

Dar am dat la cei cunoscuti cerere! si nu am deranjat pe nimeni si de 2 saptamani ii asa
si sunt cu lacat cum pot sa il deblochez?