| Alle23 a întrebat:

De ce nu pot sa ma conectez pe Facebook de pe Yahoo Messenger? Adica sa vad de pe Messenger cine e online pe Facebook... funda pentru cel care imi explica!

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Ai nevoie de messenger 11.sub chestiile alea de la mess... unde e,online, invisible, busy.ai niste chestii care sunt bifate,de exemplu, yahoo, si in mijloc e facebook.bifeaza facebook. apoi daca iti lasi facebook deschis, iti arata cine e online.

9 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Ai nevoie de messenger 11.si sub bara de stare, bifeaza facebook.

| alexaalexandraa a răspuns:

Nu se poate.

| Anducaa a răspuns:

Pai intri la messenger-privacy options-connected networks. acolo thinking cred happy

| catalin4ic a răspuns:

Sall, pune-ti va rog mult un like http://www.facebook.com/....../photo.php

| Mitzuuu a răspuns:

Ce Yahoo Messenger ai? happy Trebuie sa ai Yahoo Messenger 11, se conecteaza automat cu facebookul. Funda?

| Alle23 explică (pentru Mitzuuu):

Am yahoo messenger 11.5

| Mitzuuu a răspuns:

Trebuie sa ai Yahoo Messenger 11, se conecteaza automat cu facebookul. happy Funda?

| PaineKiller a răspuns:

Probabil nu ai ultima versiune de yahoo... downloadeaza yahoo 11 de pe site