| aLlexaNndRa13 a întrebat:

De ce pe facebook la orice muzica fotografie postare imi apare doar distribue? Fundita! big grin

3 răspunsuri:
| Dan10079 a răspuns:

Apare doar optiunea de a distribui daca este pe peretele unei persoane pe care nu o ai la prieteni, iar postarea respectiva este publica. Sper ca te-am ajutat!

| bossnomberone a răspuns:

Iti apare doar distribuie, pentru ca melodia sau poza respectiva, se afla in posesia unei persoane pe care nu o ai la prieteni. marian_9371 id meu de mess, daca mai ai cv intrebari, pup printesa

| aLlexaNndRa13 explică (pentru bossnomberone):

Da dar toate sa fie asa? De exemplu am o prietena si avea aceeasi postare si ea putea sa ii dea like. sad