| Illuminatus a întrebat:

De ceva vreme îmi merg pe laptop jocurile care acum mult timp nici nu se dechideau. dar de ieri ceva nu mai e în regulă. Când intru în joc, PAC! Ecran negru. crying Sunetul din meniu/joc se aude dar nu se vede nimic. Precizez că în rest laptopul merge perfect. Ceva ajutor? (nu am bani să-l duc în service)

1 răspuns:
| mad13 a răspuns:

Daca ai jocurile cumparate, este posibil sa fi fost un update si in acel update sa fi umblat pe la optimizare baietii care au facut jocul. Sau s-a implementa un motor grafic nou. happy