| Gabryel_Cornel_1995 a întrebat:

De curand am achizitionat un telefon Alcatel one touch ot 918 (Orange Pasadena) si as vrea sa stiu de pe ce tasta se poate intra in activity manager.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a accesa Activity Manager va trebui sa accesezi Meniu - Setari - Manager Aplicatii - Aplicatii Active. Daca doresti, poti instala o astfel de aplicatie din magazinul Play pe care sa o setezi pe ecranul de pornire al telefonului tau.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| Gabryel_Cornel_1995 explică (pentru OrangeHelper):

Dar imi puteti recomanda o aplicatie mai buna pe care o pot descarca de pe Google Play?

1 răspuns: